Kui nüüd eelmist postitust jätkata, siis olime lennul New Yorgist Atlantasse ja sealt edasi Los Angeles’i. Esimese lennu stjuuardess teatas valjult oma äsjasest avastusest, et on lapseootel ning meie lennukitäis inimesi on esimesed, kes sellest teavad. Isegi ta oma pere veel ei teadnud. Kõik muidugi plaksutasid ja soovisid õnne.

Tee lennujaamast hotelli oli pinev. Olime kumbki äraootaval seisukohal järgmise elukoha suhtes. Õnneks oli esmamulje hea ning ühtegi halba sõna ei saanud ka LA nädala lõpuks öelda.

20151102_074421-01

20151102_072409-01

Meil oli isegi OMA vannituba koos päris vanniga. Selline luksus tegi alguses isegi kohmetuks. Ahto tahtis kohe duši alla minna, kuid ei saanud kraani lahti.

20151102_074603-02

Proovis keerata, lükata, tõmmata. Istus hetkeks maha ja mõtles veidi. Proovisin siis mina keerata, lükata, tõmmata. Ei midagi. Soovitasin minna fuajeesse ja administraatorilt järele pärida.

– redneckid on jälle linna tulnud…

– täiesti pekkas, kuidas ma lähen ja küsin, et kuidas vesi lahti keerata? Selle peale ta küsib, kas me oleme esimest korda tsivilisatsioonis või. Järgmiseks küsime äkki, mis asjad need neljarattalised on, mis ringi sõidavad…

Lõpuks ei jäänudki muud üle, kui minna küsima, sest asi hakkas veidi lootusetuna tunduma. Ahto tuli tagasi ja ütles, et tõmmata tuleb. No tõmbas siis. Väga kõvasti nagu ka ei julgenud, eks. Ikka ei midagi. Mina olin juba nii väsinud, et ainult istusin ja itsitasin kogu dušisaaga peale.

Ahto läks teist korda küsima. Onu tuli kaasa ja tõmbas kraani lahti. Oli veidi häiritud moega, aga mida teha, kui redneckid hakkama ei saa. 🙂 Hiljem naersime enda üle nii, et kõht oli kõveras ja pidin voodist välja kukkuma.

Üldiselt aga soovitame soojalt Hollywood hotelli. Asukoht on hea, kahe metroopeatuse vahel, maja ees paistis taamal Hollywoodi silt ja observatoorium, palju söögikohti lähedal, sõbralik personal, puhas, mugav. Hommikusöök on rikkalik: munad, müslid, jogurtid, võileivad, vahvlid, saiakesed, puuviljad, mahlad, limonaadid, vesi, tee ja kohv.

20151102_074450-01

Hotellis oli bassein ka, kuid vesi jahedapoolne. Ahto käis ühel õhtul ujumas ja demonstreeris vettehüppeid. Mina ei pistnud varvastki sisse. Vesi peab ikka soe olema, kui suplema minna.

 

Järgmisel korral siis LA seiklustest. Neid natuke ikka oli. 🙂

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga