Kes?

Mina olen Ave ja tema on Ahto. Minu pisut filoloogiline asjaajamistaust ning Ahto oskus näha ja ennetada ohtu teevad meist tugeva tiimi. Kuigi me peame end enamus ajast võrdlemisi arukateks ja kogenud reisijateks, satume meiegi olukordadesse, mis natuke isegi piinlikkust valmistavad.

Mõte pikemast reisist või mujal elamisest sai elavamalt hoo sisse pärast meie esimest ühist välisreisi (Tai-Kambodža, jaanuar 2014). Järgnes kaheaastane planeerimise ja ettevalmistuse periood – panime marsruudi paika, kogusime raha ja mina lõpetasin kooli. Oktoobris 2015 panime punkti oma töödele ja tegemistele ning asusime teele.

Miks?

Ahto leiab, et millal siis veel kui mitte nüüd. Pealegi tahab ta tõestada, et ka neljakümbised suudavad oma mugavustsoonist edukalt väljuda. Vähem oluline pole ka fakt, et ta on alati tahtnud nüristavaks muutuvast elurutiinist eemal elada.

Mina olen samamoodi tahtnud maailma näha. Kõlab klišeelikult, sest kes ei oleks, on ju? Pärast keskkooli avastasin ühe aasta Londonit ja kolm kuud Bulgaariat. Nüüd, rohkem kui kümme aastat hiljem, on mu kõrval inimene, kes tahab täpselt samu asju. Ja see on tore.

Kuhu?

Seda loe siit.

Maailm on täis uskumatult imelisi kohti. Elu on liiga lühike, et seda ainult pisikesel armsal Eestimaal veeta.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=t5x9OB-mRvw]