Täna saab meil juba kuu aega Savusavul oldud. Mõtle ka – terve kuu! Kuhu küll aeg lendab, ah? 🙂

Niisiis täna kuu aega tagasi jäi Ahto oma telefonist ilma. Tema veekindel Sony uppus meres. Laadimiskoha luuk tuli kogemata lahti ja rohkem polnudki vaja.

Nädal-kaks ilma telefonita, siis hakkas Ahto uut otsima. Käisime läbi enamus siinseid tehnikapoode, kuid sobivat (loe: veekindlat) ei leidnud. Brändid tundmatud ning pealegi on siin tehnika jube kallis. Ligi kaks korda kallim kui Eestis. Ja juba Eesti on kallis, kui mõne järgmise riigiga võrdlema hakata, eks.

Siis hakkas Ahto Austraalia ja Uus-Meremaa internetipoode läbi kammima. Ennäe imet – leidiski sobiva! Tellimus sai juba peaaegu et äragi vormistatud, kuid õnnelikul kombel sattus Ken detsembri alguses Uus-Meremaale käima (Ken on meie maja omaniku elukaaslane) ja lubas telefoni sealt ära osta.

Eile trehvasime temaga kogemata linnas ja Ahto sai oma varajase jõulukingi kätte. Tühja sellest, et see ta enda poolt kinnimakstud oli.

ilus ROOSA telefon :)

ilus ROOSA telefon :)20151211_164619-01 ilus ROOSA telefon 🙂

2 comments

 1. Vasta

  Nonii muuseas infoks siis Sony teavitas ise, et nende telefonid ei ole tegelikult veekindlad 😀 Mul sama mark.. Kui varem pesin telefoni vee all siis enam mitte 😀

  • Ave

   Vasta

   Vastuseks nii palju, et telefon pidas ühe nädala vastu ning siis otsustas koostöölepingu lõpetada. Kahju muidugi, aga uut niipea asemele ei osta.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga